Eengezinswoning, tussenwoning Cameliastraat 12 Hilversum

Cameliastraat 12, 1214 GA Hilversum

112 m² Bouwjaar 1924 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Cameliastraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cameliastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cameliastraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.72 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cameliastraat 12

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Cameliastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Cameliastraat 12?

De prijsindicatie voor Cameliastraat 12 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €3.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cameliastraat 12 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Cameliastraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cameliastraat 12?

Cameliastraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cameliastraat 12 vergeleken met de buurt?

Cameliastraat 12 heeft 112 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cameliastraat 12 en wat betekent dat?

Cameliastraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cameliastraat 12?

Cameliastraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?