Streetview Begoniastraat 76 Hilversum

Begoniastraat 76, 1214 CX Hilversum

50 m² Bouwjaar 1904 Label E

Begoniastraat 76 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
50 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Begoniastraat 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Begoniastraat 76

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
144.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
294.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hilversum

3010 Inwoners
1365 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1316 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Noord
69% Koopwoningen
11.015 Inwoners per km²

Locatie van Begoniastraat 76

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Begoniastraat 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Begoniastraat 76?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €8.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Begoniastraat 76 zich tot de wijk Bloemenkwartier Noord?

Begoniastraat 76 is een appartement van 50 m² in de wijk Bloemenkwartier Noord. De buurt telt 1.316 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Begoniastraat 76?

Begoniastraat 76 is een appartement in Bloemenkwartier Noord, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Begoniastraat 76 vergeleken met de buurt?

Begoniastraat 76 heeft 50 m² woonoppervlakte. In Bloemenkwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Begoniastraat 76 en wat betekent dat?

Begoniastraat 76 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Noord?

De wijk Bloemenkwartier Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Noord?

Vanuit Begoniastraat 76 in Bloemenkwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.