Streetview Violenstraat 124 Hilversum

Violenstraat 124, 1214 CP Hilversum

88 m² Bouwjaar 1903 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Violenstraat 124 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
394 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Violenstraat 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Violenstraat 124

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hilversum

3010 Inwoners
1365 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1316 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Noord
69% Koopwoningen
11.015 Inwoners per km²

Locatie van Violenstraat 124

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Violenstraat 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Violenstraat 124?

De prijsindicatie voor Violenstraat 124 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €4.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Violenstraat 124 zich tot de wijk Bloemenkwartier Noord?

Violenstraat 124 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Bloemenkwartier Noord. De buurt telt 1.316 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Violenstraat 124?

Violenstraat 124 is een woonhuis in Bloemenkwartier Noord, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Violenstraat 124 vergeleken met de buurt?

Violenstraat 124 heeft 88 m² woonoppervlakte en 394 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bloemenkwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Violenstraat 124 en wat betekent dat?

Violenstraat 124 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Violenstraat 124?

Violenstraat 124 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Noord?

De wijk Bloemenkwartier Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Noord?