Streetview Orchideestraat 27 Hilversum

Orchideestraat 27, 1214 BG Hilversum

124 m² Bouwjaar 1925

Orchideestraat 27 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m² en een perceel van 272 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
272 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Orchideestraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Locatie van Orchideestraat 27

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Orchideestraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Orchideestraat 27?

De prijsindicatie voor Orchideestraat 27 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €3.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orchideestraat 27 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Orchideestraat 27 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orchideestraat 27?

Orchideestraat 27 is een woonhuis in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Orchideestraat 27 vergeleken met de buurt?

Orchideestraat 27 heeft 124 m² woonoppervlakte. Het perceel is 272 m². In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Vanuit Orchideestraat 27 in Bloemenkwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Orchideestraat 27: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemenkwartier Zuid?