Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 597 m²
Soestdijkerstraatweg 147 A is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 597 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €865.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Soestdijkerstraatweg 147 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.8 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Landelijk Gebied 93 is €865.000. Dat komt neer op circa €1.449 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSoestdijkerstraatweg 147 A is een woonhuis van 597 m² in de wijk Landelijk Gebied 93. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 69 inwoners per km².
Soestdijkerstraatweg 147 A is een woonhuis in Landelijk Gebied 93, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Soestdijkerstraatweg 147 A heeft 597 m² woonoppervlakte. In Landelijk Gebied 93 ligt de gemiddelde woningwaarde op €865.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Soestdijkerstraatweg 147 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Landelijk Gebied 93 in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €865.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Soestdijkerstraatweg 147 A in Landelijk Gebied 93 bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Soestdijkerstraatweg 147 A: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Landelijk Gebied 93: restaurant (1.4 km), cafe (1.8 km).