Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 1444 m²
- Inhoud
- 850 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 7
Johanna van Brabantlaan 45 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 1444 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johanna van Brabantlaan 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
9.7 kmDe prijsindicatie voor Johanna van Brabantlaan 45 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €1.691 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohanna van Brabantlaan 45 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².
Johanna van Brabantlaan 45 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Johanna van Brabantlaan 45 heeft 246 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 1444 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johanna van Brabantlaan 45 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Johanna van Brabantlaan 45 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Johanna van Brabantlaan 45 in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johanna van Brabantlaan 45: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.8 km.