Streetview Beekse Bergen 35 Hilvarenbeek

Beekse Bergen 35, 5081 NJ Hilvarenbeek

212 m² Bouwjaar 1992

Beekse Bergen 35 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €603.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
212 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beekse Bergen 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

9.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.6 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

685 Inwoners
265 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
257 Woningvoorraad
€603.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hilvarenbeek
84% Koopwoningen
24 Inwoners per km²

Locatie van Beekse Bergen 35

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Beekse Bergen 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Beekse Bergen 35?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hilvarenbeek is €603.000. Dat komt neer op circa €2.844 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beekse Bergen 35 zich tot de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Beekse Bergen 35 is een woonhuis van 212 m² in de wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 24 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beekse Bergen 35?

Beekse Bergen 35 is een woonhuis in Verspreide huizen Hilvarenbeek, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beekse Bergen 35 vergeleken met de buurt?

Beekse Bergen 35 heeft 212 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €603.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hilvarenbeek?

De wijk Verspreide huizen Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €603.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Vanuit Beekse Bergen 35 in Verspreide huizen Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 9.7 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hilvarenbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Beekse Bergen 35: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 7.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Hilvarenbeek?