Streetview Jan van Dongenpad 15 Hilvarenbeek

Jan van Dongenpad 15, 5081 MB Hilvarenbeek

191 m² Bouwjaar 2009

Jan van Dongenpad 15 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en een perceel van 253 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
253 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Jan van Dongenpad 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

8115 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3794 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hilvarenbeek
69% Koopwoningen
2.611 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Dongenpad 15

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Jan van Dongenpad 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Dongenpad 15?

De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €2.178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Dongenpad 15 zich tot de wijk Hilvarenbeek?

Jan van Dongenpad 15 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Dongenpad 15?

Jan van Dongenpad 15 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan van Dongenpad 15 vergeleken met de buurt?

Jan van Dongenpad 15 heeft 191 m² woonoppervlakte. Het perceel is 253 m². In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hilvarenbeek?

De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Vanuit Jan van Dongenpad 15 in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jan van Dongenpad 15: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hilvarenbeek?

Recreatie nabij Hilvarenbeek: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jan van Dongenpad 15?