Vrijstaande woning Hendrik Pannecoeckstraat 3 Hilvarenbeek

Hendrik Pannecoeckstraat 3, 5081 JJ Hilvarenbeek

103 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Hendrik Pannecoeckstraat 3 is een vrijstaande woning in Hilvarenbeek, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 368 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
368 m²
Inhoud
491 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hendrik Pannecoeckstraat 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik Pannecoeckstraat 3

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

8115 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3794 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hilvarenbeek
69% Koopwoningen
2.611 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik Pannecoeckstraat 3

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Hendrik Pannecoeckstraat 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik Pannecoeckstraat 3?

De prijsindicatie voor Hendrik Pannecoeckstraat 3 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €4.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik Pannecoeckstraat 3 zich tot de wijk Hilvarenbeek?

Hendrik Pannecoeckstraat 3 is een vrijstaande woning van 103 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik Pannecoeckstraat 3?

Hendrik Pannecoeckstraat 3 is een vrijstaande woning in Hilvarenbeek, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hendrik Pannecoeckstraat 3 vergeleken met de buurt?

Hendrik Pannecoeckstraat 3 heeft 103 m² woonoppervlakte en 491 m³ inhoud. Het perceel is 368 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik Pannecoeckstraat 3 en wat betekent dat?

Hendrik Pannecoeckstraat 3 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-10-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik Pannecoeckstraat 3?

Hendrik Pannecoeckstraat 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hilvarenbeek?

De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?