Streetview Kokkestraat 10 Hilvarenbeek

Kokkestraat 10, 5081 CN Hilvarenbeek

91 m² Bouwjaar 1937

Kokkestraat 10 is een appartement in Hilvarenbeek, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
91 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kokkestraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilvarenbeek

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Hilvarenbeek

8115 Inwoners
3575 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
3794 Woningvoorraad
€416.000 Gem. woningwaarde Hilvarenbeek
69% Koopwoningen
2.611 Inwoners per km²

Locatie van Kokkestraat 10

Vergelijkbare woningen in Hilvarenbeek

Veelgestelde vragen over Kokkestraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Kokkestraat 10?

De gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €4.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kokkestraat 10 zich tot de wijk Hilvarenbeek?

Kokkestraat 10 is een appartement van 91 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kokkestraat 10?

Kokkestraat 10 is een appartement in Hilvarenbeek, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kokkestraat 10 vergeleken met de buurt?

Kokkestraat 10 heeft 91 m² woonoppervlakte. In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hilvarenbeek?

De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Vanuit Kokkestraat 10 in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hilvarenbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kokkestraat 10: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hilvarenbeek?

Recreatie nabij Hilvarenbeek: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kokkestraat 10?