Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 499 m²
Pastoor van Beijnenstraat 16 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 499 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €416.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor van Beijnenstraat 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
8.8 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
6.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
9.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hilvarenbeek is €416.000. Dat komt neer op circa €1.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor van Beijnenstraat 16 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Hilvarenbeek. De buurt telt 3.794 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.611 inwoners per km².
Pastoor van Beijnenstraat 16 is een woonhuis in Hilvarenbeek, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pastoor van Beijnenstraat 16 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 499 m². In Hilvarenbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €416.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hilvarenbeek in Hilvarenbeek (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 8.115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €416.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pastoor van Beijnenstraat 16 in Hilvarenbeek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor van Beijnenstraat 16: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 8.8 km.
Recreatie nabij Hilvarenbeek: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Pastoor van Beijnenstraat 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hilvarenbeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.