Streetview Pieter van Eyckheem 45 Hillegom

Pieter van Eyckheem 45, 2182 ZV Hillegom

142 m² Label C

Pieter van Eyckheem 45 is een woonhuis in Hillegom. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m² en een perceel van 163 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
163 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pieter van Eyckheem 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter van Eyckheem 45

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hillegom

1550 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
658 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Hemen
77% Koopwoningen
8.678 Inwoners per km²

Locatie van Pieter van Eyckheem 45

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Pieter van Eyckheem 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter van Eyckheem 45?

De prijsindicatie voor Pieter van Eyckheem 45 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemen is €384.000. Dat komt neer op circa €2.704 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter van Eyckheem 45 zich tot de wijk Hemen?

Pieter van Eyckheem 45 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Hemen. De buurt telt 658 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.678 inwoners per km².

Hoe groot is Pieter van Eyckheem 45 vergeleken met de buurt?

Pieter van Eyckheem 45 heeft 142 m² woonoppervlakte. Het perceel is 163 m². In Hemen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter van Eyckheem 45 en wat betekent dat?

Pieter van Eyckheem 45 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hemen?

De wijk Hemen in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemen?

Vanuit Pieter van Eyckheem 45 in Hemen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hemen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter van Eyckheem 45: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hemen?

Recreatie nabij Hemen: restaurant (1.6 km), cafe (1.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Pieter van Eyckheem 45?

De prijsindicatie ligt rond €290.000 tot €340.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hemen is €384.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.