Galerijflat Arthur van Schendelplein 36 Hillegom

Arthur van Schendelplein 36, 2182 ZJ Hillegom

49 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Arthur van Schendelplein 36 is een galerijflat in Hillegom, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
154 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Arthur van Schendelplein 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arthur van Schendelplein 36

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
115.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
216.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hillegom

1550 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
658 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Hemen
77% Koopwoningen
8.678 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arthur van Schendelplein 36

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Arthur van Schendelplein 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Arthur van Schendelplein 36?

De prijsindicatie voor Arthur van Schendelplein 36 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemen is €384.000. Dat komt neer op circa €7.837 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arthur van Schendelplein 36 zich tot de wijk Hemen?

Arthur van Schendelplein 36 is een galerijflat van 49 m² in de wijk Hemen. De buurt telt 658 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arthur van Schendelplein 36?

Arthur van Schendelplein 36 is een galerijflat in Hemen, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Arthur van Schendelplein 36 vergeleken met de buurt?

Arthur van Schendelplein 36 heeft 49 m² woonoppervlakte en 154 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hemen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arthur van Schendelplein 36 en wat betekent dat?

Arthur van Schendelplein 36 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-12-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arthur van Schendelplein 36?

Arthur van Schendelplein 36 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hemen?

De wijk Hemen in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemen?

Vanuit Arthur van Schendelplein 36 in Hemen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.