Galerijflat (appartement) Arthur van Schendelplein 32 Hillegom

Arthur van Schendelplein 32, 2182 ZJ Hillegom

50 m² Bouwjaar 1987 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Arthur van Schendelplein 32 is een galerijflat (appartement) in Hillegom, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
50 m²
Inhoud
163 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Arthur van Schendelplein 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arthur van Schendelplein 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.65 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hillegom

1550 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
658 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Hemen
77% Koopwoningen
8.678 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arthur van Schendelplein 32

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Arthur van Schendelplein 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Arthur van Schendelplein 32?

De prijsindicatie voor Arthur van Schendelplein 32 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemen is €384.000. Dat komt neer op circa €7.680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arthur van Schendelplein 32 zich tot de wijk Hemen?

Arthur van Schendelplein 32 is een galerijflat (appartement) van 50 m² in de wijk Hemen. De buurt telt 658 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arthur van Schendelplein 32?

Arthur van Schendelplein 32 is een galerijflat (appartement) in Hemen, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Arthur van Schendelplein 32 vergeleken met de buurt?

Arthur van Schendelplein 32 heeft 50 m² woonoppervlakte en 163 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hemen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arthur van Schendelplein 32 en wat betekent dat?

Arthur van Schendelplein 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arthur van Schendelplein 32?

Arthur van Schendelplein 32 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hemen?

De wijk Hemen in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemen?

Vanuit Arthur van Schendelplein 32 in Hemen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.