Streetview Jan Prinsheem 17 Hillegom

Jan Prinsheem 17, 2182 ZA Hillegom

103 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Jan Prinsheem 17 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 151 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
379 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jan Prinsheem 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan Prinsheem 17

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hillegom

1550 Inwoners
655 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
658 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Hemen
77% Koopwoningen
8.678 Inwoners per km²

Locatie van Jan Prinsheem 17

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Jan Prinsheem 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan Prinsheem 17?

De prijsindicatie voor Jan Prinsheem 17 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Hemen is €384.000. Dat komt neer op circa €3.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan Prinsheem 17 zich tot de wijk Hemen?

Jan Prinsheem 17 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Hemen. De buurt telt 658 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.678 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan Prinsheem 17?

Jan Prinsheem 17 is een woonhuis in Hemen, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jan Prinsheem 17 vergeleken met de buurt?

Jan Prinsheem 17 heeft 103 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hemen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan Prinsheem 17 en wat betekent dat?

Jan Prinsheem 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-10-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan Prinsheem 17?

Jan Prinsheem 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hemen?

De wijk Hemen in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hemen?

Vanuit Jan Prinsheem 17 in Hemen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.