Tussenwoning Piet Heinstraat 21 Hillegom

Piet Heinstraat 21, 2182 XG Hillegom

86 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 2 slaapkamers Label D

Piet Heinstraat 21 is een tussenwoning in Hillegom, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
322 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Piet Heinstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Heinstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
166.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.49 kg/m²

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hillegom

1525 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Weerestein
71% Koopwoningen
5.603 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piet Heinstraat 21

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Piet Heinstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Heinstraat 21?

De prijsindicatie voor Piet Heinstraat 21 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Weerestein is €431.000. Dat komt neer op circa €5.012 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Heinstraat 21 zich tot de wijk Weerestein?

Piet Heinstraat 21 is een tussenwoning van 86 m² in de wijk Weerestein. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Heinstraat 21?

Piet Heinstraat 21 is een tussenwoning in Weerestein, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Piet Heinstraat 21 vergeleken met de buurt?

Piet Heinstraat 21 heeft 86 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Weerestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Heinstraat 21 en wat betekent dat?

Piet Heinstraat 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Heinstraat 21?

Piet Heinstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Weerestein?

De wijk Weerestein in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weerestein?

Vanuit Piet Heinstraat 21 in Weerestein bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.