Streetview Karel Doormanplein 3 Hillegom

Karel Doormanplein 3, 2182 XA Hillegom

165 m² Bouwjaar 1950

Karel Doormanplein 3 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 193 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
193 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Karel Doormanplein 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hillegom

1525 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Weerestein
71% Koopwoningen
5.603 Inwoners per km²

Locatie van Karel Doormanplein 3

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Karel Doormanplein 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Karel Doormanplein 3?

De prijsindicatie voor Karel Doormanplein 3 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Weerestein is €431.000. Dat komt neer op circa €2.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karel Doormanplein 3 zich tot de wijk Weerestein?

Karel Doormanplein 3 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Weerestein. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karel Doormanplein 3?

Karel Doormanplein 3 is een woonhuis in Weerestein, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Karel Doormanplein 3 vergeleken met de buurt?

Karel Doormanplein 3 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 193 m². In Weerestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Weerestein?

De wijk Weerestein in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weerestein?

Vanuit Karel Doormanplein 3 in Weerestein bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weerestein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Karel Doormanplein 3: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Weerestein?

Recreatie nabij Weerestein: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Karel Doormanplein 3?