Bovenwoning Elsbroekerlaan 41 Hillegom

Elsbroekerlaan 41, 2182 TA Hillegom

89 m² Bouwjaar 2006 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Elsbroekerlaan 41 is een bovenwoning in Hillegom, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Elsbroekerlaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elsbroekerlaan 41

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
65.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Hillegom

1175 Inwoners
575 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
674 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Olympiakwartier
46% Koopwoningen
9.452 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elsbroekerlaan 41

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Elsbroekerlaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Elsbroekerlaan 41?

De prijsindicatie voor Elsbroekerlaan 41 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Olympiakwartier is €317.000. Dat komt neer op circa €3.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elsbroekerlaan 41 zich tot de wijk Olympiakwartier?

Elsbroekerlaan 41 is een bovenwoning van 89 m² in de wijk Olympiakwartier. De buurt telt 674 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elsbroekerlaan 41?

Elsbroekerlaan 41 is een bovenwoning in Olympiakwartier, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Elsbroekerlaan 41 vergeleken met de buurt?

Elsbroekerlaan 41 heeft 89 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Olympiakwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elsbroekerlaan 41 en wat betekent dat?

Elsbroekerlaan 41 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elsbroekerlaan 41?

Elsbroekerlaan 41 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Olympiakwartier?

De wijk Olympiakwartier in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olympiakwartier?

Vanuit Elsbroekerlaan 41 in Olympiakwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.