Benedenwoning (appartement) Maronia 27 Hillegom

Maronia 27, 2182 RK Hillegom

72 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Maronia 27 is een benedenwoning (appartement) in Hillegom, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Maronia 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maronia 27

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
83.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Hillegom

1175 Inwoners
575 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
674 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Olympiakwartier
46% Koopwoningen
9.452 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maronia 27

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Maronia 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Maronia 27?

De prijsindicatie voor Maronia 27 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Olympiakwartier is €317.000. Dat komt neer op circa €4.403 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maronia 27 zich tot de wijk Olympiakwartier?

Maronia 27 is een benedenwoning (appartement) van 72 m² in de wijk Olympiakwartier. De buurt telt 674 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maronia 27?

Maronia 27 is een benedenwoning (appartement) in Olympiakwartier, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Maronia 27 vergeleken met de buurt?

Maronia 27 heeft 72 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Olympiakwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maronia 27 en wat betekent dat?

Maronia 27 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maronia 27?

Maronia 27 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Olympiakwartier?

De wijk Olympiakwartier in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olympiakwartier?

Vanuit Maronia 27 in Olympiakwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.