Streetview Olympiaweg 40 D Hillegom

Olympiaweg 40 D, 2182 RA Hillegom

465 m² Bouwjaar 2013

Olympiaweg 40 D is een woning in Hillegom, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 465 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
465 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Olympiaweg 40 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Hillegom

1175 Inwoners
575 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
674 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Olympiakwartier
46% Koopwoningen
9.452 Inwoners per km²

Locatie van Olympiaweg 40 D

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Olympiaweg 40 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Olympiaweg 40 D?

De gemiddelde woningwaarde in Olympiakwartier is €317.000. Dat komt neer op circa €682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olympiaweg 40 D zich tot de wijk Olympiakwartier?

Olympiaweg 40 D is een woning van 465 m² in de wijk Olympiakwartier. De buurt telt 674 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olympiaweg 40 D?

Olympiaweg 40 D is een woning in Olympiakwartier, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Olympiaweg 40 D vergeleken met de buurt?

Olympiaweg 40 D heeft 465 m² woonoppervlakte. In Olympiakwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Olympiakwartier?

De wijk Olympiakwartier in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Olympiakwartier?

Vanuit Olympiaweg 40 D in Olympiakwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Olympiakwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olympiaweg 40 D: ziekenhuis op 0.4 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Olympiakwartier?

Recreatie nabij Olympiakwartier: restaurant (0.8 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Olympiaweg 40 D?

Een woningrapport voor Olympiaweg 40 D bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Olympiakwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.