Streetview Wilhelminaplantsoen 13 Hillegom

Wilhelminaplantsoen 13, 2182 NJ Hillegom

79 m² Bouwjaar 2008 Label A

Wilhelminaplantsoen 13 is een appartement in Hillegom, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
79 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminaplantsoen 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminaplantsoen 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.89
CO₂-emissie
1735.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hillegom

1820 Inwoners
820 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Om de Zanderij
91% Koopwoningen
2.998 Inwoners per km²

Locatie van Wilhelminaplantsoen 13

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Wilhelminaplantsoen 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminaplantsoen 13?

De gemiddelde woningwaarde in Om de Zanderij is €479.000. Dat komt neer op circa €6.063 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminaplantsoen 13 zich tot de wijk Om de Zanderij?

Wilhelminaplantsoen 13 is een appartement van 79 m² in de wijk Om de Zanderij. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminaplantsoen 13?

Wilhelminaplantsoen 13 is een appartement in Om de Zanderij, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wilhelminaplantsoen 13 vergeleken met de buurt?

Wilhelminaplantsoen 13 heeft 79 m² woonoppervlakte. In Om de Zanderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminaplantsoen 13 en wat betekent dat?

Wilhelminaplantsoen 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1735.43 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Om de Zanderij?

De wijk Om de Zanderij in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Om de Zanderij?

Vanuit Wilhelminaplantsoen 13 in Om de Zanderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Om de Zanderij?