Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
Vincent van Goghsingel 4 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 292 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vincent van Goghsingel 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Leidsestraat is €438.000. Dat komt neer op circa €2.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVincent van Goghsingel 4 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Leidsestraat. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.875 inwoners per km².
Vincent van Goghsingel 4 is een woonhuis in Leidsestraat, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Vincent van Goghsingel 4 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 292 m². In Leidsestraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vincent van Goghsingel 4 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Leidsestraat in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Vincent van Goghsingel 4 in Leidsestraat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vincent van Goghsingel 4: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Leidsestraat: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).