Streetview Noorderlaan 15 A Hillegom

Noorderlaan 15 A, 2182 GZ Hillegom

322 m² Bouwjaar 1977

Noorderlaan 15 A is een woning in Hillegom, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 322 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
322 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Noorderlaan 15 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hillegom

1395 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
517 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Buitengebied
84% Koopwoningen
168 Inwoners per km²

Locatie van Noorderlaan 15 A

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Noorderlaan 15 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderlaan 15 A?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €513.000. Dat komt neer op circa €1.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderlaan 15 A zich tot de wijk Buitengebied?

Noorderlaan 15 A is een woning van 322 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 517 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderlaan 15 A?

Noorderlaan 15 A is een woning in Buitengebied, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Noorderlaan 15 A vergeleken met de buurt?

Noorderlaan 15 A heeft 322 m² woonoppervlakte. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied?

De wijk Buitengebied in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Vanuit Noorderlaan 15 A in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Noorderlaan 15 A: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied?

Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (1.2 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Noorderlaan 15 A?

Een woningrapport voor Noorderlaan 15 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.