Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 1738 m²
- Inhoud
- 715 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 4
Weeresteinstraat 235 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m², een perceel van 1738 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weeresteinstraat 235
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.2 kmCafé
2 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €513.000. Dat komt neer op circa €2.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeeresteinstraat 235 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 517 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².
Weeresteinstraat 235 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Weeresteinstraat 235 heeft 232 m² woonoppervlakte en 715 m³ inhoud. Het perceel is 1738 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weeresteinstraat 235 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Buitengebied in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Weeresteinstraat 235 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weeresteinstraat 235: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (1.2 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Weeresteinstraat 235 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.