Streetview Weeresteinstraat 181 A Hillegom

Weeresteinstraat 181 A, 2182 GV Hillegom

266 m² Bouwjaar 1991

Weeresteinstraat 181 A is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m² en een perceel van 860 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
266 m²
Perceeloppervlakte
860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Weeresteinstraat 181 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hillegom

1525 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Weerestein
71% Koopwoningen
5.603 Inwoners per km²

Locatie van Weeresteinstraat 181 A

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Weeresteinstraat 181 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Weeresteinstraat 181 A?

De gemiddelde woningwaarde in Weerestein is €431.000. Dat komt neer op circa €1.620 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weeresteinstraat 181 A zich tot de wijk Weerestein?

Weeresteinstraat 181 A is een woonhuis van 266 m² in de wijk Weerestein. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weeresteinstraat 181 A?

Weeresteinstraat 181 A is een woonhuis in Weerestein, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Weeresteinstraat 181 A vergeleken met de buurt?

Weeresteinstraat 181 A heeft 266 m² woonoppervlakte. Het perceel is 860 m². In Weerestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Weerestein?

De wijk Weerestein in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weerestein?

Vanuit Weeresteinstraat 181 A in Weerestein bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weerestein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weeresteinstraat 181 A: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Weerestein?

Recreatie nabij Weerestein: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Weeresteinstraat 181 A?