Streetview Burgemeester de Katlaan 21 Hillegom

Burgemeester de Katlaan 21, 2182 GH Hillegom

97 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester de Katlaan 21 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 131 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester de Katlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester de Katlaan 21

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Hillegom

1525 Inwoners
660 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
654 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Weerestein
71% Koopwoningen
5.603 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester de Katlaan 21

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Burgemeester de Katlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester de Katlaan 21?

De prijsindicatie voor Burgemeester de Katlaan 21 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Weerestein is €431.000. Dat komt neer op circa €4.443 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester de Katlaan 21 zich tot de wijk Weerestein?

Burgemeester de Katlaan 21 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Weerestein. De buurt telt 654 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester de Katlaan 21?

Burgemeester de Katlaan 21 is een woonhuis in Weerestein, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester de Katlaan 21 vergeleken met de buurt?

Burgemeester de Katlaan 21 heeft 97 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Weerestein ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester de Katlaan 21 en wat betekent dat?

Burgemeester de Katlaan 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-05-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester de Katlaan 21?

Burgemeester de Katlaan 21 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weerestein?

De wijk Weerestein in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weerestein?

Vanuit Burgemeester de Katlaan 21 in Weerestein bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.