Streetview Van den Endelaan 27 Hillegom

Van den Endelaan 27, 2182 ES Hillegom

177 m² Bouwjaar 1938 10 kamers 4 slaapkamers Label D

Van den Endelaan 27 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 453 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
453 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van den Endelaan 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van den Endelaan 27

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
186.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hillegom

1820 Inwoners
820 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Om de Zanderij
91% Koopwoningen
2.998 Inwoners per km²

Locatie van Van den Endelaan 27

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Van den Endelaan 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Van den Endelaan 27?

De prijsindicatie voor Van den Endelaan 27 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Om de Zanderij is €479.000. Dat komt neer op circa €2.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van den Endelaan 27 zich tot de wijk Om de Zanderij?

Van den Endelaan 27 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Om de Zanderij. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van den Endelaan 27?

Van den Endelaan 27 is een woonhuis in Om de Zanderij, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van den Endelaan 27 vergeleken met de buurt?

Van den Endelaan 27 heeft 177 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 453 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Om de Zanderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van den Endelaan 27 en wat betekent dat?

Van den Endelaan 27 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-02-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van den Endelaan 27?

Van den Endelaan 27 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Om de Zanderij?

De wijk Om de Zanderij in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Om de Zanderij?

Vanuit Van den Endelaan 27 in Om de Zanderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.