Streetview Leidsestraat 174 Hillegom

Leidsestraat 174, 2182 DT Hillegom

206 m² Bouwjaar 1960 Label B

Leidsestraat 174 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 206 m² en een perceel van 1110 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
206 m²
Perceeloppervlakte
1110 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leidsestraat 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsestraat 174

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.3%
CO₂-emissie
29.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hillegom

1395 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
517 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Buitengebied
84% Koopwoningen
168 Inwoners per km²

Locatie van Leidsestraat 174

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Leidsestraat 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsestraat 174?

De prijsindicatie voor Leidsestraat 174 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €513.000. Dat komt neer op circa €2.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsestraat 174 zich tot de wijk Buitengebied?

Leidsestraat 174 is een woonhuis van 206 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 517 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsestraat 174?

Leidsestraat 174 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leidsestraat 174 vergeleken met de buurt?

Leidsestraat 174 heeft 206 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1110 m². In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsestraat 174 en wat betekent dat?

Leidsestraat 174 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied?

De wijk Buitengebied in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Vanuit Leidsestraat 174 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Leidsestraat 174: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.6 km.