2-onder-1-kapwoning Leidsestraat 116 Hillegom

Leidsestraat 116, 2182 DS Hillegom

184 m² Bouwjaar 2003 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Leidsestraat 116 is een 2-onder-1-kapwoning in Hillegom, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 435 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
435 m²
Inhoud
662 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €955.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_center, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leidsestraat 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsestraat 116

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
92.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hillegom

920 Inwoners
425 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Leidsestraat
78% Koopwoningen
3.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidsestraat 116

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Leidsestraat 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsestraat 116?

De prijsindicatie voor Leidsestraat 116 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsestraat is €438.000. Dat komt neer op circa €2.380 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsestraat 116 zich tot de wijk Leidsestraat?

Leidsestraat 116 is een 2-onder-1-kapwoning van 184 m² in de wijk Leidsestraat. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsestraat 116?

Leidsestraat 116 is een 2-onder-1-kapwoning in Leidsestraat, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leidsestraat 116 vergeleken met de buurt?

Leidsestraat 116 heeft 184 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 435 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Leidsestraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsestraat 116 en wat betekent dat?

Leidsestraat 116 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-09-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidsestraat 116?

Leidsestraat 116 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leidsestraat?

De wijk Leidsestraat in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsestraat?

Vanuit Leidsestraat 116 in Leidsestraat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.