Eengezinswoning, hoekwoning Leidsestraat 85 Hillegom

Leidsestraat 85, 2182 DJ Hillegom

95 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Leidsestraat 85 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hillegom, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 146 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €438.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
310 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Leidsestraat 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leidsestraat 85

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.2%
CO₂-emissie
36.82 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hillegom

920 Inwoners
425 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
401 Woningvoorraad
€438.000 Gem. woningwaarde Leidsestraat
78% Koopwoningen
3.875 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leidsestraat 85

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Leidsestraat 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Leidsestraat 85?

De prijsindicatie voor Leidsestraat 85 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidsestraat is €438.000. Dat komt neer op circa €4.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leidsestraat 85 zich tot de wijk Leidsestraat?

Leidsestraat 85 is een eengezinswoning, hoekwoning van 95 m² in de wijk Leidsestraat. De buurt telt 401 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.875 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leidsestraat 85?

Leidsestraat 85 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leidsestraat, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Leidsestraat 85 vergeleken met de buurt?

Leidsestraat 85 heeft 95 m² woonoppervlakte en 310 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leidsestraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €438.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leidsestraat 85 en wat betekent dat?

Leidsestraat 85 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leidsestraat 85?

Leidsestraat 85 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Leidsestraat?

De wijk Leidsestraat in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €438.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidsestraat?

Vanuit Leidsestraat 85 in Leidsestraat bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.