Streetview Veenenburgerlaan 92 Hillegom

Veenenburgerlaan 92, 2182 DC Hillegom

468 m² Bouwjaar 2001

Veenenburgerlaan 92 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 468 m² en een perceel van 2850 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
468 m²
Perceeloppervlakte
2850 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Veenenburgerlaan 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hillegom

1395 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
517 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Buitengebied
84% Koopwoningen
168 Inwoners per km²

Locatie van Veenenburgerlaan 92

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Veenenburgerlaan 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Veenenburgerlaan 92?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €513.000. Dat komt neer op circa €1.096 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veenenburgerlaan 92 zich tot de wijk Buitengebied?

Veenenburgerlaan 92 is een woonhuis van 468 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 517 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veenenburgerlaan 92?

Veenenburgerlaan 92 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Veenenburgerlaan 92 vergeleken met de buurt?

Veenenburgerlaan 92 heeft 468 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2850 m². In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied?

De wijk Buitengebied in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Vanuit Veenenburgerlaan 92 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Zorg en onderwijs in de buurt van Veenenburgerlaan 92: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 2.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied?

Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (1.2 km), cafe (2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Veenenburgerlaan 92?