Streetview Van Engelenlaan 4 Hillegom

Van Engelenlaan 4, 2182 CZ Hillegom

219 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Van Engelenlaan 4 is een woonhuis in Hillegom, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 614 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €479.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
614 m²
Inhoud
880 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Engelenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Engelenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Hillegom

1820 Inwoners
820 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
825 Woningvoorraad
€479.000 Gem. woningwaarde Om de Zanderij
91% Koopwoningen
2.998 Inwoners per km²

Locatie van Van Engelenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over Van Engelenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Engelenlaan 4?

De prijsindicatie voor Van Engelenlaan 4 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Om de Zanderij is €479.000. Dat komt neer op circa €2.187 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Engelenlaan 4 zich tot de wijk Om de Zanderij?

Van Engelenlaan 4 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Om de Zanderij. De buurt telt 825 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.998 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Engelenlaan 4?

Van Engelenlaan 4 is een woonhuis in Om de Zanderij, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Engelenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Van Engelenlaan 4 heeft 219 m² woonoppervlakte en 880 m³ inhoud. Het perceel is 614 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Om de Zanderij ligt de gemiddelde woningwaarde op €479.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Engelenlaan 4 en wat betekent dat?

Van Engelenlaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Engelenlaan 4?

Van Engelenlaan 4 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Om de Zanderij?

De wijk Om de Zanderij in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €479.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Om de Zanderij?

Vanuit Van Engelenlaan 4 in Om de Zanderij bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.8 km.