Vrijstaande woning 3e Loosterweg 50 Hillegom

3e Loosterweg 50, 2182 CW Hillegom

86 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label E

3e Loosterweg 50 is een vrijstaande woning in Hillegom, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
383 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2020
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor 3e Loosterweg 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 3e Loosterweg 50

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
190.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
55.99 kg/m²

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hillegom

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Hillegom

1395 Inwoners
625 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
517 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Buitengebied
84% Koopwoningen
168 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 3e Loosterweg 50

Vergelijkbare woningen in Hillegom

Veelgestelde vragen over 3e Loosterweg 50

Wat is de geschatte woningwaarde van 3e Loosterweg 50?

De prijsindicatie voor 3e Loosterweg 50 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €513.000. Dat komt neer op circa €5.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 3e Loosterweg 50 zich tot de wijk Buitengebied?

3e Loosterweg 50 is een vrijstaande woning van 86 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 517 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 3e Loosterweg 50?

3e Loosterweg 50 is een vrijstaande woning in Buitengebied, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 3e Loosterweg 50 vergeleken met de buurt?

3e Loosterweg 50 heeft 86 m² woonoppervlakte en 383 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 3e Loosterweg 50 en wat betekent dat?

3e Loosterweg 50 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 55.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 3e Loosterweg 50?

3e Loosterweg 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied?

De wijk Buitengebied in Hillegom (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied?

Vanuit 3e Loosterweg 50 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.3 km.