Streetview Pieterswaard 15 Herwijnen

Pieterswaard 15, 4171 LJ Herwijnen

148 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Pieterswaard 15 is een woonhuis in Herwijnen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 316 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €403.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
316 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pieterswaard 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieterswaard 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
26.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Herwijnen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

3.9 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

7.4 km
Cultuur

Bioscoop

17.8 km

Buurtinformatie in Herwijnen

2320 Inwoners
955 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1025 Woningvoorraad
€403.000 Gem. woningwaarde Herwijnen
64% Koopwoningen
885 Inwoners per km²

Locatie van Pieterswaard 15

Vergelijkbare woningen in Herwijnen

Veelgestelde vragen over Pieterswaard 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieterswaard 15?

De prijsindicatie voor Pieterswaard 15 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Herwijnen is €403.000. Dat komt neer op circa €2.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieterswaard 15 zich tot de wijk Herwijnen?

Pieterswaard 15 is een woonhuis van 148 m² in de wijk Herwijnen. De buurt telt 1.025 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieterswaard 15?

Pieterswaard 15 is een woonhuis in Herwijnen, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieterswaard 15 vergeleken met de buurt?

Pieterswaard 15 heeft 148 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 316 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Herwijnen ligt de gemiddelde woningwaarde op €403.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieterswaard 15 en wat betekent dat?

Pieterswaard 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieterswaard 15?

Pieterswaard 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Herwijnen?

De wijk Herwijnen in Herwijnen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €403.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herwijnen?

Vanuit Pieterswaard 15 in Herwijnen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 0.7 km.