Streetview Europalaan-Oost 35 Herkenbosch

Europalaan-Oost 35, 6075 EB Herkenbosch

150 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Europalaan-Oost 35 is een woonhuis in Herkenbosch, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 714 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
714 m²
Inhoud
720 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Europalaan-Oost 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europalaan-Oost 35

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Herkenbosch

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

8.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Herkenbosch

3880 Inwoners
1780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1864 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Herkenbosch
70% Koopwoningen
2.632 Inwoners per km²

Locatie van Europalaan-Oost 35

Vergelijkbare woningen in Herkenbosch

Veelgestelde vragen over Europalaan-Oost 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Europalaan-Oost 35?

De prijsindicatie voor Europalaan-Oost 35 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Herkenbosch is €309.000. Dat komt neer op circa €2.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europalaan-Oost 35 zich tot de wijk Herkenbosch?

Europalaan-Oost 35 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Herkenbosch. De buurt telt 1.864 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europalaan-Oost 35?

Europalaan-Oost 35 is een woonhuis in Herkenbosch, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Europalaan-Oost 35 vergeleken met de buurt?

Europalaan-Oost 35 heeft 150 m² woonoppervlakte en 720 m³ inhoud. Het perceel is 714 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Herkenbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europalaan-Oost 35 en wat betekent dat?

Europalaan-Oost 35 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-10-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europalaan-Oost 35?

Europalaan-Oost 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Herkenbosch?

De wijk Herkenbosch in Herkenbosch (Limburg) kenmerkt zich door 3.880 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Herkenbosch?

Vanuit Europalaan-Oost 35 in Herkenbosch bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.