Streetview Bronforelstraat 49 Hengelo

Bronforelstraat 49, 7559 ME Hengelo

183 m² Bouwjaar 2004

Bronforelstraat 49 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 248 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
248 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bronforelstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2775 Inwoners
980 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Het Broek
79% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Locatie van Bronforelstraat 49

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bronforelstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronforelstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronforelstraat 49 zich tot de wijk Het Broek?

Bronforelstraat 49 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronforelstraat 49?

Bronforelstraat 49 is een woonhuis in Het Broek, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bronforelstraat 49 vergeleken met de buurt?

Bronforelstraat 49 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 248 m². In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Het Broek?

De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Broek?

Vanuit Bronforelstraat 49 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Broek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bronforelstraat 49: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Het Broek?

Recreatie nabij Het Broek: restaurant (1.3 km), cafe (4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bronforelstraat 49?

Een woningrapport voor Bronforelstraat 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Broek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.