Eengezinswoning, vrijstaande woning Oxfordstraat 8 Hengelo

Oxfordstraat 8, 7559 KX Hengelo

208 m² Bouwjaar 1997 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Oxfordstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 465 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
465 m²
Inhoud
770 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oxfordstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oxfordstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
196.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (168.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2160 Inwoners
815 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
845 Woningvoorraad
€414.000 Gem. woningwaarde Vossenbelt-Noord
83% Koopwoningen
4.140 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oxfordstraat 8

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Oxfordstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Oxfordstraat 8?

De prijsindicatie voor Oxfordstraat 8 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Vossenbelt-Noord is €414.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oxfordstraat 8 zich tot de wijk Vossenbelt-Noord?

Oxfordstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 208 m² in de wijk Vossenbelt-Noord. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oxfordstraat 8?

Oxfordstraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Vossenbelt-Noord, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oxfordstraat 8 vergeleken met de buurt?

Oxfordstraat 8 heeft 208 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 465 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vossenbelt-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oxfordstraat 8 en wat betekent dat?

Oxfordstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oxfordstraat 8?

Oxfordstraat 8 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 168 m².

Hoe is de woningmarkt in Vossenbelt-Noord?

De wijk Vossenbelt-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vossenbelt-Noord?

Vanuit Oxfordstraat 8 in Vossenbelt-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.