2-onder-1-kapwoning Duizendpoot 13 Hengelo

Duizendpoot 13, 7559 DV Hengelo

164 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 3 slaapkamers Label UNKNOWN

Duizendpoot 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
NewConstruction
Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
164 m²
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Ligging
overlooking_park, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duizendpoot 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duizendpoot 13

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

2775 Inwoners
980 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
985 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Het Broek
79% Koopwoningen
3.038 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duizendpoot 13

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Duizendpoot 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Duizendpoot 13?

De prijsindicatie voor Duizendpoot 13 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €2.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duizendpoot 13 zich tot de wijk Het Broek?

Duizendpoot 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 164 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duizendpoot 13?

Duizendpoot 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Het Broek, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duizendpoot 13 vergeleken met de buurt?

Duizendpoot 13 heeft 164 m² woonoppervlakte. Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duizendpoot 13 en wat betekent dat?

Duizendpoot 13 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Duizendpoot 13?

Duizendpoot 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Broek?

De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Broek?

Vanuit Duizendpoot 13 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Broek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Duizendpoot 13: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.