Geschakelde woning Levantstraat 39 Hengelo

Levantstraat 39, 7559 CG Hengelo

204 m² Bouwjaar 1994 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Levantstraat 39 is een geschakelde woning in Hengelo, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 390 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
390 m²
Inhoud
706 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Levantstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Levantstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Politiekeurmerk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (142.0 m²)

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2425 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Roershoek
85% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Levantstraat 39

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Levantstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Levantstraat 39?

De prijsindicatie voor Levantstraat 39 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Roershoek is €395.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Levantstraat 39 zich tot de wijk Roershoek?

Levantstraat 39 is een geschakelde woning van 204 m² in de wijk Roershoek. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Levantstraat 39?

Levantstraat 39 is een geschakelde woning in Roershoek, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Levantstraat 39 vergeleken met de buurt?

Levantstraat 39 heeft 204 m² woonoppervlakte en 706 m³ inhoud. Het perceel is 390 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Roershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Levantstraat 39 en wat betekent dat?

Levantstraat 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Levantstraat 39?

Levantstraat 39 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 142 m².

Hoe is de woningmarkt in Roershoek?

De wijk Roershoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roershoek?

Vanuit Levantstraat 39 in Roershoek bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.