Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Libellestraat 35 Hengelo

Libellestraat 35, 7559 BS Hengelo

107 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Libellestraat 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €395.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
382 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Libellestraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Libellestraat 35

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.7%
CO₂-emissie
27.44 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2425 Inwoners
1005 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€395.000 Gem. woningwaarde Roershoek
85% Koopwoningen
2.897 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Libellestraat 35

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Libellestraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Libellestraat 35?

De prijsindicatie voor Libellestraat 35 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Roershoek is €395.000. Dat komt neer op circa €3.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Libellestraat 35 zich tot de wijk Roershoek?

Libellestraat 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 107 m² in de wijk Roershoek. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.897 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Libellestraat 35?

Libellestraat 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roershoek, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Libellestraat 35 vergeleken met de buurt?

Libellestraat 35 heeft 107 m² woonoppervlakte en 382 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Roershoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €395.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Libellestraat 35 en wat betekent dat?

Libellestraat 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Libellestraat 35?

Libellestraat 35 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Roershoek?

De wijk Roershoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €395.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roershoek?

Vanuit Libellestraat 35 in Roershoek bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.