Eengezinswoning, tussenwoning Louis Bouwmeesterstraat 18 Hengelo

Louis Bouwmeesterstraat 18, 7558 TM Hengelo

117 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Louis Bouwmeesterstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
400 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Louis Bouwmeesterstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Bouwmeesterstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.7%
CO₂-emissie
27.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hengelo

1530 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
634 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Middelhoek
76% Koopwoningen
3.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Bouwmeesterstraat 18

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Louis Bouwmeesterstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Bouwmeesterstraat 18?

De prijsindicatie voor Louis Bouwmeesterstraat 18 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €2.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Bouwmeesterstraat 18 zich tot de wijk Middelhoek?

Louis Bouwmeesterstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Bouwmeesterstraat 18?

Louis Bouwmeesterstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelhoek, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Louis Bouwmeesterstraat 18 vergeleken met de buurt?

Louis Bouwmeesterstraat 18 heeft 117 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Bouwmeesterstraat 18 en wat betekent dat?

Louis Bouwmeesterstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Bouwmeesterstraat 18?

Louis Bouwmeesterstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Middelhoek?

De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelhoek?