Streetview Bartelinkslaantje 14 Hengelo

Bartelinkslaantje 14, 7558 PS Hengelo

111 m² Bouwjaar 1942

Bartelinkslaantje 14 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1942. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 2287 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1942
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
2287 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Bartelinkslaantje 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

665 Inwoners
275 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
278 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Schothorsthoek
100% Koopwoningen
1.429 Inwoners per km²

Locatie van Bartelinkslaantje 14

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Bartelinkslaantje 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Bartelinkslaantje 14?

De gemiddelde woningwaarde in Schothorsthoek is €498.000. Dat komt neer op circa €4.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bartelinkslaantje 14 zich tot de wijk Schothorsthoek?

Bartelinkslaantje 14 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Schothorsthoek. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.429 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bartelinkslaantje 14?

Bartelinkslaantje 14 is een woonhuis in Schothorsthoek, gebouwd in 1942 (84 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bartelinkslaantje 14 vergeleken met de buurt?

Bartelinkslaantje 14 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2287 m². In Schothorsthoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schothorsthoek?

De wijk Schothorsthoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schothorsthoek?

Vanuit Bartelinkslaantje 14 in Schothorsthoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schothorsthoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bartelinkslaantje 14: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schothorsthoek?

Recreatie nabij Schothorsthoek: restaurant (1.3 km), cafe (2.4 km).