Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 9800 m²
Deurningerstraat 320 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m² en een perceel van 9800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deurningerstraat 320
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.3 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
4 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Broek is €467.000. Dat komt neer op circa €1.846 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeurningerstraat 320 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Het Broek. De buurt telt 985 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.038 inwoners per km².
Deurningerstraat 320 is een woonhuis in Het Broek, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Deurningerstraat 320 heeft 253 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9800 m². In Het Broek ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Het Broek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Deurningerstraat 320 in Het Broek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deurningerstraat 320: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Het Broek: restaurant (1.3 km), cafe (4 km).
Een woningrapport voor Deurningerstraat 320 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Het Broek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.