Eengezinswoning, vrijstaande woning Jean Louis Pisuissestraat 8 Hengelo

Jean Louis Pisuissestraat 8, 7558 LS Hengelo

202 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Jean Louis Pisuissestraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 461 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
461 m²
Inhoud
852 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€570.000 tot €670.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Jean Louis Pisuissestraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jean Louis Pisuissestraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
204.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.95 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring en Energie Prestatie Advies
Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Hengelo

1665 Inwoners
700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Molendijkhoek
70% Koopwoningen
5.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jean Louis Pisuissestraat 8

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Jean Louis Pisuissestraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Jean Louis Pisuissestraat 8?

De prijsindicatie voor Jean Louis Pisuissestraat 8 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Molendijkhoek is €309.000. Dat komt neer op circa €1.530 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jean Louis Pisuissestraat 8 zich tot de wijk Molendijkhoek?

Jean Louis Pisuissestraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 202 m² in de wijk Molendijkhoek. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jean Louis Pisuissestraat 8?

Jean Louis Pisuissestraat 8 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Molendijkhoek, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Jean Louis Pisuissestraat 8 vergeleken met de buurt?

Jean Louis Pisuissestraat 8 heeft 202 m² woonoppervlakte en 852 m³ inhoud. Het perceel is 461 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Molendijkhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jean Louis Pisuissestraat 8 en wat betekent dat?

Jean Louis Pisuissestraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.95 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jean Louis Pisuissestraat 8?

Jean Louis Pisuissestraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Molendijkhoek?

De wijk Molendijkhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.