2-onder-1-kapwoning Willem Kesstraat 12 Hengelo

Willem Kesstraat 12, 7558 KA Hengelo

142 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Willem Kesstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 350 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €322.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
665 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Willem Kesstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Kesstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Hengelo

1530 Inwoners
625 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
634 Woningvoorraad
€322.000 Gem. woningwaarde Middelhoek
76% Koopwoningen
3.354 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Kesstraat 12

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Willem Kesstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Kesstraat 12?

De prijsindicatie voor Willem Kesstraat 12 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Middelhoek is €322.000. Dat komt neer op circa €2.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Kesstraat 12 zich tot de wijk Middelhoek?

Willem Kesstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk Middelhoek. De buurt telt 634 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.354 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Kesstraat 12?

Willem Kesstraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Middelhoek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem Kesstraat 12 vergeleken met de buurt?

Willem Kesstraat 12 heeft 142 m² woonoppervlakte en 665 m³ inhoud. Het perceel is 350 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Middelhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €322.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Kesstraat 12 en wat betekent dat?

Willem Kesstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Kesstraat 12?

Willem Kesstraat 12 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middelhoek?

De wijk Middelhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €322.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middelhoek?

Vanuit Willem Kesstraat 12 in Middelhoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.9 km.