Eengezinswoning, tussenwoning Paul Pellastraat 232 Hengelo

Paul Pellastraat 232, 7558 HM Hengelo

117 m² Bouwjaar 1980 5 kamers 5 slaapkamers Label A

Paul Pellastraat 232 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hengelo, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 141 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €262.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Paul Pellastraat 232

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Pellastraat 232

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
25.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1205 Inwoners
540 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€262.000 Gem. woningwaarde Bartelinkshoek
78% Koopwoningen
2.327 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Pellastraat 232

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Paul Pellastraat 232

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Pellastraat 232?

De prijsindicatie voor Paul Pellastraat 232 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Bartelinkshoek is €262.000. Dat komt neer op circa €2.239 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Pellastraat 232 zich tot de wijk Bartelinkshoek?

Paul Pellastraat 232 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Bartelinkshoek. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.327 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Pellastraat 232?

Paul Pellastraat 232 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bartelinkshoek, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Paul Pellastraat 232 vergeleken met de buurt?

Paul Pellastraat 232 heeft 117 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bartelinkshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €262.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Pellastraat 232 en wat betekent dat?

Paul Pellastraat 232 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Pellastraat 232?

Paul Pellastraat 232 heeft 5 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Bartelinkshoek?

De wijk Bartelinkshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €262.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bartelinkshoek?