Streetview Oude Postweg 80 Hengelo

Oude Postweg 80, 7557 DG Hengelo

108 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Oude Postweg 80 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 187 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
187 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oude Postweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Postweg 80

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2130 Inwoners
1170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde De Noork
34% Koopwoningen
6.083 Inwoners per km²

Locatie van Oude Postweg 80

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Oude Postweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Postweg 80?

De prijsindicatie voor Oude Postweg 80 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Postweg 80 zich tot de wijk De Noork?

Oude Postweg 80 is een woonhuis van 108 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Postweg 80?

Oude Postweg 80 is een woonhuis in De Noork, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Postweg 80 vergeleken met de buurt?

Oude Postweg 80 heeft 108 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 187 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Postweg 80 en wat betekent dat?

Oude Postweg 80 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-03-14. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Postweg 80?

Oude Postweg 80 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Noork?

De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noork?

Vanuit Oude Postweg 80 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.