Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Inhoud
- 529 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Oude Postweg 105 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 285 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Postweg 105
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Postweg 105 is een woonhuis van 141 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².
Oude Postweg 105 is een woonhuis in De Noork, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Postweg 105 heeft 141 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Postweg 105 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Oude Postweg 105 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Oude Postweg 105 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Postweg 105: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.