2-onder-1-kapwoning Vinkweg 13 Hengelo

Vinkweg 13, 7557 BL Hengelo

100 m² Bouwjaar 1901 7 kamers 4 slaapkamers Label E

Vinkweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m², een perceel van 195 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
100 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Vinkweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vinkweg 13

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
222.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
310.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2155 Inwoners
955 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
948 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Elsbeek
85% Koopwoningen
5.594 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vinkweg 13

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Vinkweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Vinkweg 13?

De prijsindicatie voor Vinkweg 13 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Elsbeek is €320.000. Dat komt neer op circa €3.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vinkweg 13 zich tot de wijk Elsbeek?

Vinkweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 100 m² in de wijk Elsbeek. De buurt telt 948 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vinkweg 13?

Vinkweg 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Elsbeek, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vinkweg 13 vergeleken met de buurt?

Vinkweg 13 heeft 100 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Elsbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vinkweg 13 en wat betekent dat?

Vinkweg 13 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vinkweg 13?

Vinkweg 13 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Elsbeek?

De wijk Elsbeek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elsbeek?

Vanuit Vinkweg 13 in Elsbeek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Elsbeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vinkweg 13: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Elsbeek?

Recreatie nabij Elsbeek: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vinkweg 13?

Vinkweg 13 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Elsbeek is €320.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vinkweg 13?

Een woningrapport voor Vinkweg 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Elsbeek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1901, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen