Streetview Everlo 39 Hengelo

Everlo 39, 7556 ZN Hengelo

179 m² Bouwjaar 2017 Label A

Everlo 39 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 239 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
239 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Everlo 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everlo 39

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.85
CO₂-emissie
3459.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3510 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Tichelwerk
58% Koopwoningen
5.527 Inwoners per km²

Locatie van Everlo 39

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Everlo 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Everlo 39?

De gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Dat komt neer op circa €1.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everlo 39 zich tot de wijk Tichelwerk?

Everlo 39 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Tichelwerk. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everlo 39?

Everlo 39 is een woonhuis in Tichelwerk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Everlo 39 vergeleken met de buurt?

Everlo 39 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 239 m². In Tichelwerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everlo 39 en wat betekent dat?

Everlo 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3459.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tichelwerk?

De wijk Tichelwerk in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Vanuit Everlo 39 in Tichelwerk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Everlo 39: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.